Биографија

Бивша ученица суседне ОШ ,,Светислав Голубовић Митраљета”, каријеру учитељице започела је управо у тој школи. Од 1985. године свој пут наставља у ОШ ,,Бранко Радичевић” где је са поносом дочекала 8 генерација ученика првог разреда и извела их пут даљег школовања. Од 2018. године преузела је функцију директора наше школе и ухватила се у коштац са великом одговорношћу – руковођењем преко 100 запослених и око 1400 ученика годишње.

Реч директора:

Драги наши ученици,

Ми смо оно што стварамо – Школа по мери детета.

Деца и јесу наш украс света, зато намеравамо да креирамо место посвећено детету у прешироком спектру његове специфичности.

Поштујемо личност сваког детета, безусловно га подржавамо, бодримо и уливамо му снагу да пут стицања знања пређе што лакше и квалитетније, кроз игру, дружење, мећусобно поштовање и толеранцију, у окружењу испуњеном љубављу.

Укључујемо ученике у низ разноврсних пројеката и тимских активности , како би кроз едукацију остварили своје тежње и самостално решавали све проблеме откривајући своје скривене таленте и развијајући их у што позитивнијем правцу чинећи овај свет што бољим и лепшим. Добро је у сваком од нас, а наше су тежње да у сваком детету пробудимо и развијемо само оно најбоље, да постане добар човек, вредан, хуман, истрајан, поштен, праведан, самосталан, толерантан…

Здраво окружење и тимски рад су допринели да се поносимо резултатима својих ученика на свим пољима знања и вештина и да њихова достигнућа расту из године у годину.
Тимски рад уноси мир и спокој, сигурност и љубав. У овим тешким временима драгоцено нам је да поштујемо епидемиолошке мере, правовремено прослеђујемо информације и донесемо спокој, а то је непроцењиво.

Прихватите испружену пријатељску руку својих учитеља и наставника Наша школа је место које се радо посећује и где се радо борави!

Вама који први пут седате у школске клупе и свим нашим драгим ученицима, у име колектива ОШ „Бранко Радичевић“ желим срећан почетак нове школске године!

Директор школе
Љиљана Мијић