,,Учионица какву желим“

Пилот пројекат „Учионица какву желим”

Данас смо лансирали нашу прву crowdfunding кампању како бисмо опремили учионицу и ученицима побољшали услове за рад и учење. Циљ нам је да скупимо 140.280,00  динара како бисмо купили школски сет у коме су смештени делови за спровођење 100 експеримената из следећих области: вода, електрицитет, магнети, ваздух и звук, светлост, топлота, биљке… и дрвене ормариће за учионицу. За ваше донације спремили смо награде! Кампања је доступна на следећем линку:

Ученици одељења II6 имају циљ да организују Сајам науке за ученике млађих разреда основне школе би размењивали знања са вршњацима и изводили једноставне, али кључне експерименте из области природних наука. Њихов тим жели да окупи и ученике других одељења који би заједно са њима учествовали у радионицама на секцији и изводили огледе. Ормарићи у учионицама би им омогућили да одлажу ствари и материјале који су нам потребни за рад у школи, а ранчеви би им били лакши.