“ТРКА ЗА СРЕЋНИЈЕ ДЕТИЊСТВО”

Трка за срећније детињство је спортско-рекреативна акција хуманитарног карактера. Масовна је и најшире прихваћена. Циљ организовања Трке је прикупљање средстава за реализацију програмских активности Црвеног крста Земун, посебно везаних за подмладак и омладину. Мото овогодишње Трке је био “ИМАМО ЦИЉ-ДОЂИ НА СТАРТ”. Ове године одржана је у суботу, 2.октобра 2021. године у Земунском парку с почетком у 10 часова.

Нашу школу су представљали ученици млађе смене. Остварили су и запажене резултате. Ученици 4/4 одељења, Уна Загорац је освојила ПРВО МЕСТО и златан пехар, а ученик Јован Ћулум, такође ученик 4/4 одељења, ТРЕЋЕ МЕСТО и бронзани пехар.

Дружење,радост,срећа то су кључне речи којима би се могла описати ова хуманитарна акција.

Ми смо поносни на спретност ,спортски и такмичарски дух наших најмлађих ученика.

Данијела Илић
Учитељица

Едукативни цртани филмови

Национална платформа за превенцију насиља у школама

ОШ ,,Бранко Радичевић" Батајница 2021.