ПУТОВАЊЕ БЕЗ ПАСОША

Међупредметним повезивањем, на часовима ликовне културе, креативно смо преставили Афрички континент.

ВИТЕЗ КОЈА У МИСИЈИ

Дана, 18. октобра 2021. године, одржана је огледна интегративна активност у одељењима 2/7 и 4/6.

МУЗИКА ПРАИСТОРИЈЕ

Ученици су се упознавали са почецима настанка музике и првих инструмената у праисторији.

,,ЧАРОБНИ СВЕТ НЕЖИВЕ ПРИРОДЕ - ВОДА“

На часу Света око нас, у одељењу 1-2, 29.11.2021. године, уз помоћ ученика 7. разреда и наставнице хемије, реализован је садржај наставне јединице ,,Вода део неживе природе".

„Хајдук Станко“ у настави

Циљ овог часа је да укаже на могућности обраде једне од најобимнијих лектира у основној школи помоћу драматизације.
Реч је о роману „Хајдук Станко“ Јанка Веселиновића.

Клуб Технике - беспилотна летилица (дрон)

Ученици седмог разреда су на часу, у склопу клуба Технике, имали прилику да самостално управљају беспилотном летилицом (дроном) и да је програмирају.

Путовање ученика 2/4 одељења у римско доба

О римском добу, начину живота, грађевинама и осталим специфичностима сазнавали смо кроз занимљиве активности. Ученици су имали задатак да истраже како су се Римљани одевали и да се обуку тако за час математике.

8A4CE907-7D4D-4E0D-A55C-B0E466698507 (1)

Родитељ као предавач - Сви заједно, свим срцем

На часу Одељенске заједнице, одељења III/6, успешно je реализована радионица "Родитељ као предавач - Сви заједно, свим срцем“. На позив учитељице, родитељи су се представили деци кроз своја занимања и хобије којима се баве у слободно време.