Добро дошли, будући прваци!

Свечаном приредбом отворили смо врата наше школе новим другарима – будућим првацима. 18.6.2021. године у издвојеном одељењу у Бусијама и 21.6.2021. у матичној згради у Батајници. Приредбу су организовали ученици наше школе, заједно са својим учитељицама и учитељем – у Батајници ђаци четвртаци, а у Бусијама ђаци млађе смене.  Било је песме, рецитовања, глуме, игре, спорта, смеха…аплауза.

Директорка школе, Љиљана Мијић, поздравила је будуће прваке и њихове родитеље, све присутне госте. Пожелела им је пуно успеха у новом поглављу њихових живота.

Првачићима, којима је ово први сусрет са школом, учитељима и новим другарима,  показали смо да школа осим нових обавеза нуди и много креативних и лепих ствари.

Школа је једно пријатно место,
Где стичеш друштво, љубав и знање,
Од сада у школу ићи ћеш често,
Од данас си ЂАК – то ти је звање!
Милица Видановић
Учитељица

е-Вежбаоница

Едукативни цртани филмови

Национална платформа за превенцију насиља у школама

ОШ ,,Бранко Радичевић" Батајница 2021.