XIII MEЂУНАРОДНИ ДЈЕЧИЈИ КАРНЕВАЛ У ХЕРЦЕГ НОВОМ

У организацији Омладинског центра Херцег Нови, на челу са господином Мијовић Милијаном организован је XIII МЕЂУНАРОДНИ ДЈЕЧИЈИ КАРНЕВАЛ у периоду од 07.до 10.јуна 2019.године.Наша школа је и ове године учествовала, захваљујући великој помоћи и подршци наше општине Земун која нам је обезбедила превоз удобним и луксузним аутобусом. На карневалу је учествовало 9 ученика III-3 одељења на челу са улитељицама Јеленом Миковић и Мартом Илић. Вођа пута је била учитељица Данијела Илић. Директорка Љиљана Мијић је пратила карневалску групу и на адекватан-амбасадорски начин представила нашу школу. Ђаци су се представили плесном тачком. Имали су веома успешан наступ пропраћен аплаузима и овацијама. Боравак у Херцег Новом протекао је у дружењу са осталим учесницима карневала, купању, шетњама и излету-вожњи трајектом по Бококоторском заливу. Срдачан дочек, уваженост и гостопримљивост су речи којима се може описати наш боравак у Херцег Новом. Деца су доживела и понела само лепе утиске које ће памтити цео живот. Карневал је прича која живи већ тринаесту годину кроз коју се шири љубав и пријатељство. Велика нам је част и срећа што смо били део те приче.

Учитељица Данијела Илић