Како до нас

"Мајкама на дар"

У свечаној сали ОШ „Бранко Радичевић, у четвртак 27.децембра 2018. организована је приредба поводом празника Материце. Било је много учесника и свако се показао у најлепшем светлу. Учествовали су црквени хор и оркестар „Орлић“, ученици 2/4,2/3,2/6 разреда као и мнги други ђаци наше школе. На репертуару је било прелепих рецитација, песама, драмских текстова, фолклорних тачака, као и хорским композиција. Радост се приметила како међу децом, тако и међу публиком. Директор школе Љиљана Мијић обратила се публици и ђацима и пожелела свима срећан празник. Главни организатор приредбе била је наставница веронауке Жељка Павловић, учитељи Миланка Чабрило, Дивна Атлагић, Милица Тишма, као и диригенти хора Милица и Јелена Павловић.

Блогови наставника

Фејсбук Библиотека Веронаука Историја Учитељица Љ. Мијић Физика Физичко васпитање Географија Руски језик