Како до нас

Бранкови таленти - финале

12.12.2018. у нашој школи одржано је финале такмичења “Бранкови таленти„. Деца су се такмичила у четири категорије: свирање, плес, глума(имитација) и певање. Учестовало је 120 ученика.

Жири у саставу: Љиљана Мијић, директор, Зорана Исаиловић, професор музичке културе, Марија Кнежевић, проф. ликовне културе, ученици Мина Миловановић 8/3, Милица Лекић 8/5, Анђела Грујичић 8/7 наградили су следеће учеснике:

Све ово не би било могуће без техничке подршке ученика Радоја Поповића 8/5 , водитеља програма Ленке Сантрач 7/2 и Наталије Екмеџић 8/1 и ученика 7/3 Нађе Хинић, Милоша Фенцароша, Сање Јанковић Марије Љубојевић.

Блогови наставника

Фејсбук Библиотека Веронаука Историја Учитељица Љ. Мијић Физика Физичко васпитање Географија Руски језик