Како до нас

Шкослко такмичење „Златна сирена“

У петак 30.11.2018. године у кабинету музичке културе ОШ „Бранко Радичевић“ организовано школско такмичење „Златна сирена“. На такмичењу су учествовали најталентованији ученици, које су одабрали учитељи млађе смене. Деца су прелепо певала и показала свој таленат и умеће.

Жири је пажљиво слушао и одабрао најбоље за даље такмичење. Ученици који су прошли на општинско такмичење, и освојили прво место на школском такмичењу су: Татјана Сантрач 1/4; Невена Милановић 1/5; Вида Бочваров 2/1; Андреа Тишма 2/3; Андреа Ђорђевић 2/4; Сава Милинковић 2/6; Николина Вуцеља 4/2; Марија Мркшић 3/5; Данка Загорац 4/2; Софија Пилиповић 4/3; Анастастасија Милинковић 4/4.

Такмичење је успешно реализовано захваљујући наставницима Жељки Павловић и Зорани Исаиловић, као и организатору и реализатору такмичења Милици Тишма.

Блогови наставника

Фејсбук Библиотека Веронаука Историја Учитељица Љ. Мијић Физика Физичко васпитање Географија Руски језик