Како до нас

ЧЕТВРТИ ЕКОЛОШКИ ФЕСТИВАЛ НАУКЕ

У циљу развоја професионалне оријентације и едукације о значају очувања животне средине, у петак, 30.11.2018. године ученици ОШ "Бранко Радичевић" у Батајници су у пратњи Драгане Лилић, наставнице биологије, Душана Стојиљковића, наставника информатике, Лидије Буловић, учитељице и Снежане Паравиња Шкрбић, помоћника директора, посетили Четврти еколошки фестивал науке у Атријуму Дечјег културног центра Београд. Програм је почео око 10 часова и трајао 60 минута. Ученици су са одушевљењем пратили извођење занимљивих огледа и експеримената из: физике, хемије, микробиологије, фармације и прехрамбене индустрије, које су припремили ђаци и професори Хемијско-прехрамбено технолошке школе.

У Малој сали ђаци су се упознали са графеном – материјалом 21.века и добили су информације о занимањима: хемијско-технолошки техничар, техничар за заштиту животне средине, техничар за индустријску фармацеутску технологију, техничар за биотехнологију, хемијски лаборант, прехрамбени техничар.

Блогови наставника

Фејсбук Библиотека Веронаука Историја Учитељица Љ. Мијић Физика Физичко васпитање Географија Руски језик