Како до нас

Математички квиз "Стоји у част"

23.октобра 2018.године у оквиру школских активности под називом ,,Средом у Бранку“,одржан је математички квиз ,,Стоји у част“.

Овај квиз,сада већ традиционалан,одржава се у знак сећања на нашу драгу учитељицу Стоју која је веома волела математику,и своје знање и љубав према овом предмету умела да пренесе на своје ђаке.Из њених ђачких клупа сваке генерације, излазили су врсни математичари,побеници многих математичких такмичења.

На овогодишњем математичком квизу,знање су укрстили ученици другог разреда наше школе.Екипе одељења бројиле су по три члана.Док су вредни математичари решавали занимљиве логичке задатке,из публике су их бодрили верни другови и навијачи из одељења.

На крају такмичења,свим учесницима подељене су захвалнице,док су најбољим математичарима, додељене књиге.

Победници такмичења били су ученици II-6.

Честитамо!

Блогови наставника

Фејсбук Библиотека Веронаука Историја Учитељица Љ. Мијић Физика Физичко васпитање Географија Руски језик