Како до нас

Зелени фестивал

У ОШ ,,Бранко Радичевић” у Батајници одржан је сајам екологије у среду, 17.10.2018. год. са циљем упознавања ученика, родитеља и грађана Батајнице о важности екологије за очување животне средине, о правилној исхрани и здравим стиловима живота. Манифестацију је подржало Друштво пријатеља Батајнице, ЈКП ,,Градске пијаце”, ГО Земун.

У приземљу ОШ ,,Бранко Радичевић” постављени су штандови на којима су ученици све три батајничке школе имали прилику да припремају, дегустирају и упознају се са здравом храном. Ученици старијих разреда су свим заинтересованима приказали поступак компостирања. Штандове су имали и гости, учесници сајма, из области медицине и екологије који су презентовали свој рад и одговарали на сва дечија питања.

У свечаној сали школе ,,Мали кувари' су организовали радионице о здравој исхрани и последицама неправилне исхране уз демонстрацију припремања исте.

Блогови наставника

Фејсбук Библиотека Веронаука Историја Учитељица Љ. Мијић Физика Физичко васпитање Географија Руски језик