Како до нас

У нашем Бранку ,,Свака лименка се рачуна“

Најмлађи  чланови  еколошке  секције   наше  школе ,ученици  I-3,I-4  и  II-2,присуствовали  су 1.новембра  2017.године  предавању   RECAN  фондације  , у  оквиру  пројекта  ,,Свака  лименка се  рачуна“. Циљ  овога  предавања  био  је  да   се  наши  најмлађи  чланови  друштва , едукују о  томе  колико  је  рециклажа  лименки  битна  како  за  очување  природе, тако  и  за  уштеду енергије. [gallery type="slideshow" ids="3299,3300,3301,3302,3303,3304,3305"] Подстакнути  овом  занимљивом  и корисном  причом,најмлађи  еколози  наше  школе, решили  су  да  се  на  часовима  еколошке  секције  припреме  за  држање  предавања  и  овога пута  они  ставе  у  улогу  предавача.У  ширење  приче  о  рециклажи  лименки,кренули  су  11. и 12.децембра  2017.године  када  су  одржали  предавање  осталим  одељењима  првог  разреда наше  школе. Одушевљени  публиком  која  их је  пажљиво  слушала,Бранкови  ђаци  настављају  током децембра  своју  еколошку  мисију ,у  циљу  ширења  еколошке  свести.

Блогови наставника

Фејсбук Библиотека Веронаука Историја Учитељица Љ. Мијић Физика Физичко васпитање Географија Руски језик