Велики школски концерт

У петак, 22. априла,  је у свечаној сали одржан четврти по реду Велики школски концерт. Учествовао је велики број ђака који су постигли успешне резултате на такмичењима из музичке културе, ђаци изборног предмета Хор и оркестар, хорске секције и певача из млађе смене. Публика је имала прилике да види и чује певачке, оркестарске и плесне тачке које су наши ђаци вредно спремали током целе године. Специјални гост био је Александар Зарић који је на електричној гитари извео нумеру „Бехинд блуе еyес“ групе Лимп бизкит. Посебну захвалност дугујем наставници музичке културе Јулки Кнежевић на великој подршци и помоћи, учитељици 3/2 Љиљи Мијић, бившој ученици Милици Цвјетићанин, наставници српског језика Милици Ћалић, домару Срђану Зарићу и свима осталима који су дали свој допринос и подржали идеју да ученици покажу све своје таленте и тако учествују у културном животу наше школе. Они ипак заслужују највећу захвалност!
Надам се да ћемо и следеће године наставити традицију наступа, концерата и великих успеха!