Упис првака за 2017/18. годину

Untitled

О Б А В Е Ш Т Е Њ Е

Упис деце у први разред за школску 2017/18.год. обавиће се од 1.априла до 31.маја 2017.год.

Обавезним уписом у први разред обухваћена су деца рођена од 1.марта 2010.год. до 28.фебруара 2011.год.

У први разред могу да се упишу и деца рођена од 1.марта 2011.год. до 31.августа 2011.год. (превремени упис), након провере спремности за полазак у школу. Родитељи који желе да пријаве дете за превремени упис треба да поднесу молбу. Молба се предаје секретару школе.

Приликом уписа родитељи су дужни да поднесу:

1. Извод из матичне књиге рођених (фотокопија која може бити старија од шест месеци);
  2. Копију пријаве пребивалишта за дете;
  3. Лекарску потврду да је дете способно за школу;
  4. Потврду о похађању припремног предшколског програма.

Упис ће се вршити сваким радним даном од 8,00-14,00 часова код секретара школе.

Директор школе,

Гордана Марчетић