Упис првака

О Б А В Е Ш Т Е Њ Е  О УПИСУ У ПРВИ РАЗРЕД

Упис деце у први разред за школску 2018/19.год. обавиће се од 1.априла до 31.маја 2018.год.

Обавезним уписом у први разред обухваћена су деца рођена од 1.марта 2011.год. до 29.фебруара 2012.год.

У први разред могу да се упишу и деца рођена од 1.марта 2012.год. до 31.августа 2012.год. (превремени упис), након провере спремности за полазак у школу. Родитељи који желе да пријаве дете за превремени упис треба да поднесу молбу. Молба се предаје секретару школе.

Приликом уписа родитељи су дужни да поднесу:

1. Фотокопију Извода из матичне књиге рођених (Извод из МКР може бити старији од шест месеци);
  2. Фотокопију пријаве пребивалишта за дете;
  3. Лекарску потврду да је дете способно за школу;
  4. 4.Потврду о похађању припремног предшколског програма.

Упис ће се вршити сваким радним даном од 8,00-15,00 часова код секретара школе.

Обавештавамо родитеље деце која не станују на подручју школе, а који су до 1.фебруара 2018.год. поднели захтев за упис детета у нашу школу, да ће до 30.априла 2018.год. бити обавештени о упису, након сагледавања расположивих капацитета, а у складу са просторним, кадровским и финансијским могућностима школе.

Секретар школе,

Савка Нешић