Посета Другом сајму средњих школа

IMG-2ce9a8de68af195bca2127195d3930ea-V

Ученици осмог разреда заједно са наставницама  Јанковић Аницом, Травица Јадранком, педагогом Симић Маријом и психологом Младеновић Катарином, посетили су Други сајам средњих школа у петак 28. фебруара.

На сајму који се одржавао у Канцеларији за младе Земун, ученици су имали прилике да се упознају са средњим школама које се налазе на територији општине Земун.

На сајму су учестововале Музичка школа „Коста Манојловић“, Политехника – школа за нове технологије, Саобраћајно техничка школа, Електротехничка школа „Земун“, Медицинска школа „Надежда Петровић“, Правно-биротехничка школа „Димитрије Давидовић“, Земунска гимназија и Економска школа „Нада Димић“.

Нашим ученицима се посебно допало што су информације о средњим школама добијали директно од ученика који похађају те школе и што су своје вршњаке могли да питају све што их интересује.

Катарина Младеновић,психолог