Како до нас

Отворена врата

Отворени дани школе

Млађа смена

Одељење Наставник Време
1 - 1 Светлана Личанин Среда, 2. час
1 - 2 Јелена Павлица Четвртак, 5. час
1 - 3 Вишња Месаровић Понедељак, 2. час
1 - 4 Данијела Илић Уторак, 4. час
1 - 5 Ивана Филиповић Готић Четвртак, 3. час
1 - 6 Ана Матић Четвртак, 5. час
2 - 1 Весна Стојаковић Петак, 4. час
2 - 2 Љиљана Мијић (замена Тамара Стојаковић) Понедељак, 2. час
2 - 3 Дивна Атлагић Понедељак, 4. час
2 - 4 Миланка Чабрило Уторак, 4. час
2 - 5 Лола Глођајевић Цветковић Понедељак, 3. час
2 - 6 Милица Тишма Четвртак, 3. час
2 - 7 Младен Ђекић Уторак, 3. час
3 - 1 Анита Бура Петак, 3. час
3 - 2 Лидија Буловић Среда, 6. час
3 - 3 Јелена Миковић Понедељак, 3. час
3 - 4 Славица Стегић Уторак, 3. час
3 - 5 Мирјана Рацић Четвртак, 4. час
3 - 6 Марина Стевић (замена Милица Видановић) Петак, 2. час
3 - 7 Весна Даничић Четвртак, 2. час
4 - 1 Светланa Бјелопавлић Петак, 3. час
4 - 2 Дубравка Мишчевић Уторак, 2. час
4 - 3 Мирјана Бабовић Килибарда Понедељак, 5. час
4 - 4 Слободанка Јаић Таталовић Среда, 4. час
4 - 5 Снежанa Васић Среда, 4. час
4 - 6 Вера Бабић Понедељак, 4. час
4 - 7 Анђелка Јовковић Четвртак, 5. час
Енглески Јасмина Скробић Понедељак, 6. час
Енглески Наташа Ђорђевић Понедељак, 2. час
Енглески Катарина Цветковић Пантић Среда, 2. час

Старија смена

Наставни предмет Наставник Време
Српски језик Анита Петровић Богдановић Среда, 3. час
Милица Ћалић Уторак, 5. час
Драгана Ступар Четвртак, 4. час
Јелена Богдановић Понедељак, 4. час
Тошић Виолета Среда, 2. час
Бојана Брашанац Четвртак, 4. час
Руски језик Светлана Дражета Милуровић Понедељак, 4. час
Александра Марковић / замена Радмила Ангелов Понедељак, 4. час
Тијана Шћеповић Понедељак, 4. час
Драгана Соломун Понедељак, 3. час
Верица Гојковић Четвртак, 2. час
Ликовна култура Марија Кнежевић Петак, 5. час
Наталија Дабић Среда, 4. час
Музичка култура Јулка Кнежевић Понедељак, 5. час
Данијела Младеновић Понедељак, 3. час
Историја Александар Тодосијевић Среда, 3. час
Ивана Тошић Петак, 3. час
Александар Ковачевић Среда, 3. час
Географија Марија Ђурић Петак, 4. час
Бранкица Прица Уторак, 2. час
Бранка Шошкић Понедељак, 5. час
Физика Горан Милић Четвртак, 2. час
Мирјана Кисјелица Уторак, 3. час
Љубинка Павловић Уторак, 5. час
Душан Стојиљковић Среда, 2. час
Математика Данијела Гордић Четвртак, 4. час
Маријана Мрђен Петак, 4. час
Брана Шарац Четвртак, 3. час
Данијела Петровић Уторак, 4. час
Светлана Елезовић/ Марија Зејак Петак, 2. час
Биологија Нада Ристичевић Уторак, 4. час
Јелена Петровић Уторак, 3. час
Весна Васић Ђорђијевски Петак, 4. час
Драгана Лилић Понедељак, 2. час
Хемија Данијела Солдо Петак, 3. час
Александра Ненић Среда, 5. час
Техника и технологија Драгослава Петровић Понедељак, 5. час
Слободан Каблар Понедељак, 5. час
Јованка Вујаковић Уторак, 5. час
Физичко васпитање Зоран Ђорђевић Петак, 4. час
Данијела Радаковић Среда, 2. час
Синиша Јакшић/ Дубравка Косић Четвртак, 4. час
Никола Стикић Понедељак, 2. час
Енглески језик Аница Милетић Понедељак, 5. час
Светлана Стефанов Четвртак, 5. час
Татјана Бура Петак, 3. час
Марта Илић Петак, 5. час
Информатика и рачунарство Тамара Смиљанић Понедељак,
претчас(прва смена),
8. час(друга смена)
Александра Дамјанац Четвртак, 4. час
Верска настава Жељка Павловић Уторак, 4. час
Милан Шево Уторак, 3. час
Драгана Кончаревић Уторак, 3. час
Грађанско васпитање Јадранка Травица Понедељак, 4. час

Блогови наставника

Фејсбук Библиотека Веронаука Историја Учитељица Љ. Мијић Физика Физичко васпитање Географија Руски језик