Обавештење – Зимски распуст

santa

Обавештавају се ученици да ће се у нашој школи реализовати Новогодишњи базар од 24-26.12.2019.године од 16,00 часова,на коме ће ученици излагати све што су направили и припремили да покажу. На тај начин они започињу дружење у новогодишњем расположењу и прославу великог хришћанског празника, Божић.

Позивамо све ученике, родитеље, наставнике и остале грађане да посете овај вашар. Као и на сваком вашару- биће много изненађења!

santa

После Маскенбала, у петак 27.12.2019.године (после другог часа, ученици млађе смене ће имати маскенбал) почиње први део зимског распуста и траје до среде 8.01.2020.године, кад ученици од петог до осмог разреда долазе у прву смену  од 8,00 часова, а ученици од првог до четвртог разреда долазе у другу смену од 14,00 часова.У четвртак 9.01.2020.године радимо по распореду од понедељка.

Свим ученицима и запосленим у школи желим да се за време распуста одморе и са својим породицама у здрављу и весељу прославе наступајуће празнике уз традиционални поздрав,

Срећна вам Нова 2020.година,

Христос се роди!