Најраспеванија одељењска заједница

Ученици III/2, ОШ „Бранко Радичевић“ у Батајници  победили су на општинском такмичењу „Најраспеванија одељењска заједница“ 15.12.2015.године. Манифестација је организована од стране Пријатеља деце Земуна.

Ученица Јована Ивановић је блистала од среће. Наиме, она ће данас прославити рођендан са својим победничким одељењем.

- Пресрећна сам што данас славим рођендан. Лепо смо певали, дуго смо се припремали и веровали у успех. Извели смо српску народну песму „Ој, Мораво“ и дечју песму из Гане „Туе,туе“. При извођењу друге песме користили смо дечје инструменте: бубњиће, звечке, прапорце, штапиће и даире.
Наша учитељица Љиљана Мијић не крије одушевљење и поносно истиче успех својих ученика.
У даљем раду драгоцену помоћ ће нам пружити наставница музичке културе Данијела Младеновић.
Победници ће учествовати на градском такмичењу које се одржава у фебруару наредне године.
20151224_183357