Међународни дан старијих особа

Ученици наше школе, у оквиру сарадње са локалном заједницом и поводом обележавања Међународног дана старијих особа, посетили су Дом за стара лица „Златна нега“ у Старим Бановцима. Том приликом су им однели послужење и приредили културно-уметнички програм који се састојао у извођењу музичких нумера „Чини ми се да је Србија“, „Чије је ово девојче“, „Певам дању, певам ноћу“, плесне тачке „Лепотица и звер“, рецитације, представа „Избирачица“ и „Еко-авантура“.

Програм су приредиле музички педагози Зорана Исаиловић, Данијела Младеновић и Весна Даничић, књижевни педагог Милица Ћалић и драмски педагози Виолета Тошић и Јасна Раковић.

Организатор и координатори ове манифестације под слоганом „Није тешко бити фин“ су директор школе Љиљана Мијић и наставница енглеског језика Драгана Илић.
                                                                                                      Учитељица Весна Даничић