Ликовни сусрет

27.4. 2017. у свечаној сали школе   поново  је одржан ликовни  сустрет и дружење ученика 3 школе. са темом ,, Замишљам лепши и срећнији свет.“

Свака школа је учествовала са 20 радова, 10 из млађе и 10 из стрије смене. На овако комплексну тему ученици су се изразили креативно, стваралачки и маштовито.  Богатство унутрашњег ликовног света деце нас је инспирисало да пожелимо да сви заронимо,  живимо у њему, јер ту родитељи имају времена за своју децу, љубав је свуда, а нови лекови  излечиће и  најтеже болести. Специјаним дипломама  и чоколадом награђено је 7 ученика  из  све три школе. Такође показало се као и сваки пут  да су оваква неформална дружења најлепша и да смо једни другима најважнији.