Квиз ,,Стоји у част,, у новом руху

IMG_20201029_105922

27.октобра 2020. године у 8 часова и 30 минута реализован је математички квиз ,,Стоји у част“. Актив трећег разреда припремио је занимљиве задатке за ученике другог разреда. Свако одељење другог разреда имало је по два представника на такмичењу. Такмичење је први пут организовано online ,али то није представљало никакву препреку јер су се одлично снашли и организатори и учесници. Пре почетка такмичења директорка Љиљана Мијић је пожелела срећу свим учесницима. Радови су прегледани, а директорка и учитељица Ана Матић позвале су учеснике и поделиле им дипломе и слаткише.

И ове године, без обзира на околности, трудили смо се да наставимо традицију. Лепо је да наши ученици, а наравно и млађе колеге, чују неку лепу реч о једној великој жени, сјајном учитељу, добром математичару и изнад свега дивном човеку.

Кроз овакве активности и даље ћемо се трудити да промовишемо математику, такмичарски дух и све видове ваннаставних активности.

Актив другог разреда
Мирјана Бабовић Килибарда