Извештај са математичког такмичења „Мислиша“

Дана 11.03.2021. године у нашој школи реализовано је „Национално математичко такмичење Мислиша“. Ово такмичење је постало традиционално у нашој школи јер се већ дуги низ година редовно одазивамо на позив организатора  Математичког  друштва „Архимедес“.

Заинтересованост наших ученика и ове године била је велика. Поштујући тренутну епидемиолошку ситуацију и званичне препоруке државних институција број деце смо ограничили. Укупан број пријављених ученика био је 310, од тога 256 ученика из матичне школе и 54 ученика из издвојеног одељења  у  насељу  Бусије.

Такмичење је протекло у најбољем реду.За наше најмлађе ученике, ђаке прваке, ово је био посебан доживљај.

Координатор такмичења,
Данијела Гордић