Извештај о учешћу у Еко квизу – ЈКП “Градска чистоћа“

20191206_130724

И ове године ЈКП „Градска чистоћа“ организовала је у својим просторијама шесту сезону „Еко квиза“ – Прљаво или чисто – није исто. Циљ Еко квиза је подизање нивоа свести основаца о значају животне средине и нивоа информисаности о рециклажи и екологији.

Такмичење је одржано дана 6.12.2019. године у просторијама дирекције ЈКП „Градска Чистоћа“ у улици Мије Ковачевић бр.4. Ученици наше школе су у пратњи наставнице биологије Лилић Драгане учествовали на квизу, заједно са још четири школе. Четири екипе, од четири члана и то по један ученик петог, шестог, седмог и осмог разреда. Ученици наше школе су постигли сјајне резултате и пласирали се на следећи ниво такмичења. Као награду, сваки члан тима наше школе је добио приручник о заштити животне средине.

Драгана Лилић, наставница биологије