Дан школе 2016.

25. марта 2016. у свечаној атмосфери и добром расположењу прославили смо Дан школе посвећен нашем великом песнику, по којем наша школа носи име, Бранку Радичевићу. У 14 часова у свечаној сали одржана је приредба поводом Дана школе. Сценарио за овогодишњу приредбу осмислиле су наставнице српског језика Јелена Богдановић и Виолета Тошић. Мото приредбе је гласио ,,Слушај љубав како долази“. За уређење простора на тему љубави, као и сваке године, побринула се наставница ликовне културе Љубица Станковић. Славље се наставило у трпезарији где је директорка Гордана захвалила присутнима на труду у реализацији програма, успеху на такмичењима, изласку новог броја часописа „Бранко“ и свим резутатима које су наставници постигли у овој школској години.