Београд – мој град

Ученици трећих и четвртих разреда наше школе учествовали су на ликовном конкурсу које је организовало јавно комунално предузеће “Градско стамбено“,  на тему „Београд, мој град“, а на коме су учествовали ученици из свих београдских школа.

У први круг од 60 радова, ушли су радови следећих ученика: Катарине Милосављевић 3-5, Елене Серијевић 4-2, Тамара Баљак 4-4 и Исидора Тушевљак 4-4.

Након гласања, у најужи круг су ушли радови ученица Елене Сегијевић 4-2 и Катарине Милосављевић 3-5. Рад Елене Сегијевић освојио је треће место и налази се као ликовно решње за месец март. Рад Катарине Милосављевић освојио је девето место и украшава месец септембар. За своје ликовне идеје  ученице су награђене пригодним поклонима који су им уручени у Белом двору уз лепо и незаборавно дружење са осталим награђеним ученицима. Радови  Елене и Катарине биће изложени и украшаваће и хол наше школе. Захваљујемо се свим ученицима на труду и учешћу у конкурсу.