Акција сакупљања рециклажног материјала

IMG_20150508_160456Учествујући у пројекту “Предузетништво у образовању“, ученици IV/2, IV/3, IV/6 и IV/7, учествовали су у акцији сакупљања рециклажног материјала ( стари папир, пет-амбалажа и лименке). Сарадња је остварена са предузећем „Арум“ Деч, са седиштем у Земуну, која је преузела рециклажни материјал.

Акција је успешно реализована и ученици ће одлучити о намени новца који су зарадили.

Завршни део учешћа младих предузетника, односио се на огледни час из Природе и друштва, на ком су веома успешно презентовали акцију и пројекат у ком су учествовали, као и потребу за рециклажом отпадних материјала.

Плакате који су настали на часу, изложили смо у холу школе као подстицај осталим ученицима о важности и потреби очувању природе