Хуманитарни Велики школски концерт

Сутра ће у нашој школи бити одржан, други по реду, Велики школски концерт! На концерту ће ученици млађе и старије смене приказати шта су током целе године вредно припремали.
Учествоваће велики број ученика и то: ученици V, VI и VII разреда који похађају изборни предмет Хор и оркестар, хор млађих разреда, хор старијих разреда, црквено-хорска секција „Орлић“, руска секција, најраспеванија одељења школе IV2 и IV6, као и наши певачи који су на општинском и градском такмичењу освојили бројне награде.
Концерт ће бити хуманитарног карактера са циљем да помогнемо угроженима у поплавама, те ће тако уместо улазница, сходно својим могућностима, свако моћи да донира помоћ у виду новчаних средстава.
Концерт ће бити одржан сутра, 5.6.2014. у свечаној сали школе са почетком у 18 часова.

Очекујемо вас!

Devojcica